ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ČASOVKA - Žďár - Sklené (cca 7,8 km)

10. 6. 2018

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Stibor Matěj 15:39,9 100,00 110,00 00:00,00
2. Stříteský Jan 16:14,5 96,45 106,45 00:34,60
3. Vítek Roman 16:29,5 94,99 104,99 00:49,60
4. Brychta Jiří 16:49,7 93,09 103,09 01:09,80
5. Páral Marek 17:08,8 91,36 101,36 01:28,90
6. Ročárek Tomáš 17:09,7 91,28 101,28 01:29,80
7. Klement Jan 17:15,0 90,81 100,81 01:35,10
8. Bořil Martin 17:29,2 89,58 99,58 01:49,30
9. Dlouhý Filip 17:36,0 89,01 99,01 01:56,10
10. Řetický Tomáš 17:39,8 88,69 98,69 01:59,90
11. Topolovský Stanislav ml. 18:03,0 86,79 96,79 02:23,10
12. Hrubý Zdeněk 18:06,7 86,49 96,49 02:26,80
13. Zelený Dominik 18:11,7 86,10 96,10 02:31,80
14. Sobotka Petr (1976) 18:14,9 85,84 95,84 02:35,00
15. Jána Tomáš 18:19,1 85,52 95,52 02:39,20
16. Trojan Jakub 18:22,0 85,29 95,29 02:42,10
17. Papoušek Marek 18:42,0 83,77 93,77 03:02,10
18. Šubrt Petr 19:08,4 81,84 91,84 03:28,50
19. Frieb Vilém 19:09,5 81,77 91,77 03:29,60
20. Šimeček Tomáš st. 19:10,9 81,67 91,67 03:31,00
21. Málek Rostislav 19:13,7 81,47 91,47 03:33,80
22. Bezchleba Petr 19:22,2 80,87 90,87 03:42,30
23. Černý František 19:22,3 80,87 90,87 03:42,40
24. Nečas Ladislav 19:23,0 80,82 90,82 03:43,10
25. Ondráček Michal 19:43,0 79,45 89,45 04:03,10
26. Škarka René 19:58,1 78,45 88,45 04:18,20
27. Svoboda Ladislav 20:05,0 78,00 88,00 04:25,10
28. Stunová Alžběta 20:08,1 77,80 87,80 04:28,20
29. Křižovič Martin 20:09,7 77,70 87,70 04:29,80
30. Janík Martin 20:09,9 77,68 87,68 04:30,00
31. Marečková Pavla 20:11,1 77,61 87,61 04:31,20
32. Jána Lubomír 20:11,4 77,59 87,59 04:31,50
33. Klimeš Michal 20:25,5 76,70 86,70 04:45,60
34. Chlubnová Jana 20:30,0 76,41 86,41 04:50,10
35. Sobotka Martin 20:31,9 76,30 86,30 04:52,00
36. Škarka Daniel 20:34,4 76,14 86,14 04:54,50
37. Vábek Jiří 20:41,5 75,71 85,71 05:01,60
38. Hansl Milan 20:51,9 75,08 85,08 05:12,00
39. Benda Petr 20:56,1 74,83 84,83 05:16,20
40. Plachta Marek 21:02,2 74,47 84,47 05:22,30
41. Vábek Jaroslav st. 21:04,2 74,35 84,35 05:24,30
42. Daniel Bronislav 21:17,0 73,60 83,60 05:37,10
43. Závorka Vladimír 21:19,4 73,46 83,46 05:39,50
44. Vecheta Lukáš 21:19,9 73,44 83,44 05:40,00
45. Ptáček Jindřich 21:36,3 72,51 82,51 05:56,40
46. Mašek Daniel 21:42,9 72,14 82,14 06:03,00
47. Škarka Libor 21:51,4 71,67 81,67 06:11,50
48. Klement Leoš 22:06,0 70,88 80,88 06:26,10
49. Kadlec Petr 22:10,2 70,66 80,66 06:30,30
50. Pohanka Jiří 22:25,9 69,83 79,83 06:46,00
51. Vechetová Markéta 22:28,1 69,72 79,72 06:48,20
52. Bílek Petr 22:30,1 69,62 79,62 06:50,20
53. Novotný Petr 23:05,0 67,86 77,86 07:25,10
54. Bednář Marek 23:06,2 67,80 77,80 07:26,30
55. Jánová Petra 23:10,5 67,59 77,59 07:30,60
56. Bárta Lukáš 23:21,7 67,05 77,05 07:41,80
57. Sobotková Šárka 23:27,4 66,78 76,78 07:47,50
58. Nevěřilová Johana 23:30,3 66,65 76,65 07:50,40
59. Hájek Vladimír 23:35,2 66,41 76,41 07:55,30
60. Šubrtová Eliška 23:40,3 66,18 76,18 08:00,40
61. Marková Jitka 23:50,1 65,72 75,72 08:10,20
62. Trávníček Vladimír 23:54,4 65,53 75,53 08:14,50
63. Prouza Rudolf 24:11,5 64,75 74,75 08:31,60
64. Gondová Jana 24:19,0 64,42 74,42 08:39,10
65. Musilová Miroslava 24:20,3 64,36 74,36 08:40,40
66. Krbůšková Ilona 24:22,1 64,28 74,28 08:42,20
67. Mokrý Miroslav 24:28,8 63,99 73,99 08:48,90
68. Vábek Jaroslav ml. 24:31,5 63,87 73,87 08:51,60
69. Götzová Eva 24:57,3 62,77 72,77 09:17,40
70. Škarková Markéta 24:58,5 62,72 72,72 09:18,60
71. Benešová Anita 25:03,0 62,53 72,53 09:23,10
72. Starý Stanislav 25:06,1 62,41 72,41 09:26,20
73. Martinčič Michal 25:29,0 61,47 71,47 09:49,10
74. Konečná Světlana 26:16,2 59,63 69,63 10:36,30
75. Svobodová Petra 26:22,0 59,41 69,41 10:42,10
76. Závorka Lukáš 26:34,5 58,95 68,95 10:54,60
77. Keller Miroslav 27:26,1 57,10 67,10 11:46,20
78. Humlíček Tomáš 27:33,8 56,83 66,83 11:53,90
79. Hanslová Lenka 27:44,1 56,48 66,48 12:04,20
80. Šubrtová Lucie 27:51,0 56,25 66,25 12:11,10
81. Ležalová Petra 27:59,1 55,98 65,98 12:19,20
82. Vábková Lenka 28:21,5 55,24 65,24 12:41,60
83. Martinčič Rudolf 28:24,1 55,16 65,16 12:44,20
84. Augustinová Dana 28:35,0 54,80 64,80 12:55,10
85. Hansl Matěj 28:45,1 54,48 64,48 13:05,20
86. Dlouhá Tereza 29:11,8 53,65 63,65 13:31,90
87. Šubrtová Šárka 29:25,9 53,22 63,22 13:46,00
88. Humlíček Jan 31:05,0 50,40 60,40 15:25,10
89. Kellerová Dana 31:59,9 48,96 58,96 16:20,00
90. Mašek Vojtěch 32:58,5 47,51 57,51 17:18,60
91. Humlíčková Jitka 34:46,5 45,05 55,05 19:06,60
92. Nečasová Marcela 37:19,0 41,98 51,98 21:39,10


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce