ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

TERÉNNÍ DUATLON - Velká Losenice

16. 9. 2018, (5,2 km / 12 km / 2,6 km)

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Stuna Tomáš 01:00:03 100,00 130,00 00:00:00
2. Páral Marek 01:01:36 97,48 127,48 00:01:33
3. Papoušek Marek 01:02:52 95,52 125,52 00:02:49
4. Srnský Radim 01:03:04 95,22 125,22 00:03:01
5. Bořil Lukáš 01:04:39 92,88 122,88 00:04:36
6. Dlouhý Filip 01:04:52 92,57 122,57 00:04:49
7. Novák Matěj 01:05:45 91,33 121,33 00:05:42
8. Pařík Jan 01:06:30 90,30 120,30 00:06:27
9. Nečas Ladislav 01:07:40 88,74 118,74 00:07:37
10. Svoboda Ladislav 01:08:15 87,99 117,99 00:08:12
11. Chlubna Jan 01:08:26 87,75 117,75 00:08:23
12. Topolovský Stanislav ml. 01:09:26 86,49 116,49 00:09:23
13. Jána Tomáš 01:10:10 85,58 115,58 00:10:07
14. Ročárek Tomáš 01:10:41 84,96 114,96 00:10:38
15. Škarka Daniel 01:10:53 84,72 114,72 00:10:50
16. Všianský Martin 01:10:58 84,62 114,62 00:10:55
17. Vábek Jiří 01:11:02 84,54 114,54 00:10:59
18. Šimeček Tomáš st. 01:11:11 84,36 114,36 00:11:08
19. Veselý Jan 01:11:24 84,10 114,10 00:11:21
20. Hrubý Zdeněk 01:11:25 84,08 114,08 00:11:22
21. Škarka René 01:12:24 82,94 112,94 00:12:21
22. Marečková Pavla 01:12:29 82,85 112,85 00:12:26
23. Šubrt Petr 01:13:06 82,15 112,15 00:13:03
24. Coufal Jan 01:13:41 81,50 111,50 00:13:38
25. Janík Martin 01:14:14 80,89 110,89 00:14:11
26. Škarvada Radoslav 01:14:18 80,82 110,82 00:14:15
27. Černý František 01:14:30 80,60 110,60 00:14:27
28. Mašek Daniel 01:14:37 80,48 110,48 00:14:34
29. Havlíček Roman 01:14:50 80,24 110,24 00:14:47
30. Hrdina Milan 01:15:56 79,08 109,08 00:15:53
31. Ptáček Jindřich 01:16:31 78,48 108,48 00:16:28
32. Závorka Vladimír 01:16:42 78,29 108,29 00:16:39
33. Sobotka Petr (1976) 01:17:44 77,25 107,25 00:17:41
34. Hansl Milan 01:18:26 76,56 106,56 00:18:23
35. Žáková Jitka 01:19:46 75,28 105,28 00:19:43
36. Křižovič Martin 01:20:19 74,77 104,77 00:20:16
37. Škarka Libor 01:21:10 73,98 103,98 00:21:07
38. Šubrtová Eliška 01:21:40 73,53 103,53 00:21:37
39. Svobodová Petra 01:21:48 73,41 103,41 00:21:45
40. Švanda Miroslav 01:21:55 73,31 103,31 00:21:52
41. Vábek Jaroslav st. 01:22:21 72,92 102,92 00:22:18
42. Ptáček Tomáš 01:22:39 72,66 102,66 00:22:36
43. Gondová Jana 01:23:11 72,19 102,19 00:23:08
44. Srnská Eliška 01:24:18 71,23 101,23 00:24:15
45. Stunová Alžběta 01:25:21 70,36 100,36 00:25:18
46. Hanslová Lenka 01:25:39 70,11 100,11 00:25:36
47. Jánoška Ivan 01:26:10 69,69 99,69 00:26:07
48. Křižovičová Hana 01:27:16 68,81 98,81 00:27:13
49. Jánová Petra 01:27:57 68,28 98,28 00:27:54
50. Pokorný Petr 01:29:04 67,42 97,42 00:29:01
51. Bílek Petr 01:31:12 65,84 95,84 00:31:09
52. Benešová Anita 01:32:11 65,14 95,14 00:32:08
53. Šubrtová Šárka 01:32:50 64,69 94,69 00:32:47
54. Bednář Marek 01:33:04 64,52 94,52 00:33:01
55. Štola Martin 01:33:40 64,11 94,11 00:33:37
56. Vecheta Lukáš 01:33:41 64,10 94,10 00:33:38
57. Kadlec Petr 01:33:55 63,94 93,94 00:33:52
58. Klement Leoš 01:34:06 63,82 93,82 00:34:03
59. Nevěřilová Johana 01:35:39 62,78 92,78 00:35:36
60. Keller Miroslav 01:38:02 61,25 91,25 00:37:59
61. Ptáček David 01:38:45 60,81 90,81 00:38:42
62. Starý Stanislav 01:42:04 58,83 88,83 00:42:01
63. Jánošková Naďa 01:43:06 58,24 88,24 00:43:03
64. Nechutová Alena 01:43:23 58,08 88,08 00:43:20
65. Konečná Světlana 01:44:33 57,44 87,44 00:44:30
66. Augustinová Dana 01:48:13 55,49 85,49 00:48:10
67. Fišarová Aneta 01:53:52 52,74 82,74 00:53:49


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce