ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 38 km - 10 km)

12. 8. 2018

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Štafeta D 02:00:10 100,00 133,00 00:00:00
2. Franc Pavel 02:02:08 98,39 131,39 00:01:58
3. Páral Marek 02:02:58 97,72 130,72 00:02:48
4. Štafeta L 02:05:08 96,03 129,03 00:04:58
5. Lištinský Ján 02:06:08 95,27 128,27 00:05:58
6. Štafeta F 02:08:12 93,73 126,73 00:08:02
7. Novák Matěj 02:10:07 92,35 125,35 00:09:57
8. Papoušek Marek 02:10:55 91,79 124,79 00:10:45
9. Dlouhý Filip 02:13:13 90,20 123,20 00:13:03
10. Lopour Pavel 02:13:54 89,74 122,74 00:13:44
11. Bezchleba Petr 02:14:18 89,48 122,48 00:14:08
12. Černoch Pavel 02:14:47 89,16 122,16 00:14:37
13. Molva František 02:14:56 89,06 122,06 00:14:46
14. Sedláček Roman 02:15:54 88,42 121,42 00:15:44
15. Vinopal Jiří 02:19:29 86,15 119,15 00:19:19
16. Borkovec Luděk 02:19:38 86,06 119,06 00:19:28
17. Odvárka Leoš 02:19:48 85,96 118,96 00:19:38
18. Jančík David 02:20:22 85,61 118,61 00:20:12
19. Šenkýř Michal 02:21:13 85,09 118,09 00:21:03
20. Marečková Pavla 02:21:54 84,68 117,68 00:21:44
21. Jáchym Jan 02:23:03 84,00 117,00 00:22:53
22. Šubrt Petr 02:23:21 83,83 116,83 00:23:11
23. Sedlák Tomáš 02:23:44 83,60 116,60 00:23:34
24. Štafeta E 02:23:50 83,55 116,55 00:23:40
25. Škarka René 02:24:35 83,11 116,11 00:24:25
26. Štafeta O 02:24:38 83,08 116,08 00:24:28
27. Málek Rostislav 02:25:49 82,41 115,41 00:25:39
28. Jána Tomáš 02:25:54 82,36 115,36 00:25:44
29. Plavec Jan 02:25:58 82,32 115,32 00:25:48
30. Hlaváč Pavel 02:26:14 82,17 115,17 00:26:04
31. Štafeta N 02:26:34 81,99 114,99 00:26:24
32. Štafeta C 02:27:59 81,20 114,20 00:27:49
33. Sobotka Petr (1976) 02:28:10 81,10 114,10 00:28:00
34. Štafeta J 02:28:15 81,06 114,06 00:28:05
35. Škarka Daniel 02:29:11 80,55 113,55 00:29:01
36. Mašek Daniel 02:29:21 80,46 113,46 00:29:11
37. Vábek Jiří 02:31:07 79,52 112,52 00:30:57
38. Svoboda Ladislav 02:31:32 79,30 112,30 00:31:22
39. Štafeta CH 02:31:37 79,26 112,26 00:31:27
40. Štafeta I 02:31:42 79,21 112,21 00:31:32
41. Keclík Martin 02:32:31 78,79 111,79 00:32:21
42. Nečas Ladislav 02:33:42 78,18 111,18 00:33:32
43. Daniel Bronislav 02:34:16 77,90 110,90 00:34:06
44. Koubková Jana 02:34:31 77,77 110,77 00:34:21
45. Pospíchal Marek 02:34:40 77,69 110,69 00:34:30
46. Kamenský Pavel 02:34:43 77,67 110,67 00:34:33
47. Štafeta B 02:34:50 77,61 110,61 00:34:40
48. Štafeta M 02:35:03 77,50 110,50 00:34:53
49. Šubrtová Eliška 02:35:44 77,16 110,16 00:35:34
50. Fišar Dalimil 02:35:55 77,07 110,07 00:35:45
51. Závorka Vladimír 02:36:02 77,01 110,01 00:35:52
52. Šimeček Tomáš st. 02:36:39 76,71 109,71 00:36:29
53. Mokřičková Barbora 02:37:21 76,37 109,37 00:37:11
54. Mokřičková Klára 02:37:21 76,37 109,37 00:37:11
55. Trojan Jakub 02:38:06 76,01 109,01 00:37:56
56. Všianský Martin 02:39:31 75,33 108,33 00:39:21
57. Cejpová Tereza 02:40:57 74,66 107,66 00:40:47
58. Odehnal Robin 02:40:57 74,66 107,66 00:40:47
59. Křižovič Martin 02:41:24 74,45 107,45 00:41:14
60. Štafeta G 02:42:53 73,77 106,77 00:42:43
61. Janík Martin 02:43:14 73,62 106,62 00:43:04
62. Veselý Jan 02:43:52 73,33 106,33 00:43:42
63. Ptáček Jindřich 02:44:18 73,14 106,14 00:44:08
64. Pohanka Jiří 02:48:36 71,27 104,27 00:48:26
65. Svatoň Josef 02:49:24 70,94 103,94 00:49:14
66. Štafeta H 02:49:44 70,80 103,80 00:49:34
67. Bořil Šimon 02:50:35 70,44 103,44 00:50:25
68. Lamprechtová Lucie 02:50:45 70,38 103,38 00:50:35
69. Škarková Markéta 02:51:16 70,16 103,16 00:51:06
70. Křižovičová Hana 02:51:34 70,04 103,04 00:51:24
71. Jánoška Ivan 02:51:42 69,99 102,99 00:51:32
72. Benešová Anita 02:52:39 69,60 102,60 00:52:29
73. Havlíková Jana 02:52:47 69,55 102,55 00:52:37
74. Gondová Jana 02:53:00 69,46 102,46 00:52:50
75. Kočí Martin 02:54:02 69,05 102,05 00:53:52
76. Škarka Libor 02:56:34 68,06 101,06 00:56:24
77. Štafeta K 03:02:39 65,79 98,79 01:02:29
78. Bednář Marek 03:08:11 63,86 96,86 01:08:01
79. Štafeta A 03:12:32 62,41 95,41 01:12:22
80. Žáková Jitka 03:14:08 61,90 94,90 01:13:58
81. Trávníček Vladimír 03:24:05 58,88 91,88 01:23:55
82. Klement Leoš 03:26:21 58,23 91,23 01:26:11
83. Vábek Jaroslav st. 03:28:21 57,68 90,68 01:28:11
84. Keller Miroslav 03:31:34 56,80 89,80 01:31:24
85. Humlíčková Jitka 03:32:54 56,44 89,44 01:32:44
  Černý František štafeta E 77,70  
  Vecheta Lukáš štafeta N 76,66  
  Klimeš Michal štafeta J 76,12  
  Vábek Jaroslav ml. štafeta I 74,80  
  Svobodová Petra štafeta G 71,18  
  Kudelová Barbora štafeta K 65,86  
  Augustinová Dana štafeta A 63,60  
  Chlubna Jan štafeta D 44,33  
  Škrtal Otto štafeta D 44,33  
  Topolovský Stanislav ml. štafeta D 44,33  
  Augustin Michal štafeta L 43,01  
  Benc Aleš štafeta L 43,01  
  Havlíček Roman štafeta L 43,01  
  Kafka Šimon štafeta F 42,24  
  Musil David štafeta F 42,24  
  Přibil Petr štafeta F 42,24  
  Čermák Jan štafeta O 38,69  
  Šperc Jiří štafeta O 38,69  
  Šťastný David štafeta O 38,69  
  Vechetová Markéta štafeta N 38,33  
  Bárta Lukáš štafeta C 38,06  
  Ležalová Petra štafeta C 38,06  
  Šulcová Martina štafeta C 38,06  
  Mlejnková Petra štafeta J 38,02  
  Dlouhý Daniel štafeta CH 37,42  
  Hraško Filip štafeta CH 37,42  
  Zedník Vojtěch štafeta CH 37,42  
  Ptáček Pavel štafeta I 37,40  
  Hanslová Lenka štafeta B 36,87  
  Miroš Martin štafeta B 36,87  
  Sobotková Šárka štafeta B 36,87  
  Beneš Jan štafeta M 36,83  
  Šubrtová Šárka štafeta M 36,83  
  Vábková Lenka štafeta M 36,83  
  Musilová Miroslava štafeta G 35,59  
  Havlová Lucie štafeta H 34,60  
  Kujalová Eliška štafeta H 34,60  
  Nevěřilová Johana štafeta K 32,93  
  Augustin Daniel štafeta A 31,80  
  Čermáková Kateřina štafeta H 17,30  
  Šípková Karolína štafeta H 17,30  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce