ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2019
1. Bowling 2. Běh na lyžích 3. Obří slalom 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE

Ovál Žďár nad Sázavou, 3 kola

2.6. a 9.6. 2019

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Papoušek Marek 1:35,1 100,00 105,00 00:00,00
2. Topolovský Stanislav ml. 1:38,8 96,26 101,26 00:03,70
3. Anděl Michal 1:43,7 91,71 96,71 00:08,60
4. Pařík Jan 1:46,0 89,72 94,72 00:10,90
5. Hájek Vladimír 1:50,4 86,14 91,14 00:15,30
6. Bílek Petr 1:52,6 84,46 89,46 00:17,50
7. Papoušková Marta 1:52,9 84,23 89,23 00:17,80
8. Klement Vojtěch 1:53,0 84,16 89,16 00:17,90
9. Šimeček Tomáš st. 1:53,6 83,71 88,71 00:18,50
10. Šubrt Petr 1:56,4 81,70 86,70 00:21,30
11. Vábek Jaroslav st. 1:58,1 80,52 85,52 00:23,00
12. Vábek Jiří 1:58,2 80,46 85,46 00:23,10
13. Mašek Daniel 1:58,7 80,12 85,12 00:23,60
14. Klimeš Michal 1:59,3 79,72 84,72 00:24,20
15. Bárta Jiří 2:00,0 79,25 84,25 00:24,90
16. Málek Rostislav 2:00,0 79,25 84,25 00:24,90
17. Nečas Ladislav 2:00,3 79,05 84,05 00:25,20
18. Jána Tomáš 2:01,0 78,60 83,60 00:25,90
19. Svoboda Ladislav 2:01,0 78,60 83,60 00:25,90
20. Janík Martin 2:01,6 78,21 83,21 00:26,50
21. Janíková Barbara 2:01,9 78,01 83,01 00:26,80
22. Černý František 2:02,7 77,51 82,51 00:27,60
23. Novotný Petr 2:03,0 77,32 82,32 00:27,90
24. Pospíchal Marek 2:04,2 76,57 81,57 00:29,10
25. Marečková Pavla 2:04,4 76,45 81,45 00:29,30
26. Šubrtová Eliška 2:07,5 74,59 79,59 00:32,40
27. Škarka René 2:07,8 74,41 79,41 00:32,70
28. Škarka Daniel 2:08,0 74,30 79,30 00:32,90
29. Ptáček Jindřich 2:13,4 71,29 76,29 00:38,30
30. Götzová Eva 2:14,6 70,65 75,65 00:39,50
31. Prouza Rudolf 2:15,0 70,44 75,44 00:39,90
32. Mlejnková Petra 2:15,5 70,18 75,18 00:40,40
33. Krbůšková Ilona 2:16,0 69,93 74,93 00:40,90
34. Málek Antonín 2:16,1 69,88 74,88 00:41,00
35. Bednář Marek 2:18,8 68,52 73,52 00:43,70
36. Dlouhá Tereza 2:19,5 68,17 73,17 00:44,40
37. Mašek Jiří 2:19,6 68,12 73,12 00:44,50
38. Ležalová Petra 2:21,9 67,02 72,02 00:46,80
39. Všianský Martin 2:22,5 66,74 71,74 00:47,40
40. Benda Petr 2:26,1 65,09 70,09 00:51,00
41. Bárta Lukáš 2:27,3 64,56 69,56 00:52,20
42. Páral Marek 2:31,3 62,86 67,86 00:56,20
43. Škarka Libor 2:31,4 62,81 67,81 00:56,30
44. Klimešová/Nevěřilová Johana 2:31,5 62,77 67,77 00:56,40
45. Klement Leoš 2:33,2 62,08 67,08 00:58,10
46. Konečná Světlana 2:35,3 61,24 66,24 01:00,20
47. Trávníček Vladimír 2:38,4 60,04 65,04 01:03,30
48. Musilová Miroslava 2:38,6 59,96 64,96 01:03,50
49. Svobodová Ema 2:41,5 58,89 63,89 01:06,40
50. Šubrtová Šárka 2:43,4 58,20 63,20 01:08,30
51. Škarková Markéta 2:48,3 56,51 61,51 01:13,20
52. Dlouhý Filip 2:49,1 56,24 61,24 01:14,00
53. Žáková Jitka 2:49,5 56,11 61,11 01:14,40
54. Bílková Šárka 2:51,0 55,61 60,61 01:15,90
55. Sobotka Petr (1976) 2:52,2 55,23 60,23 01:17,10
56. Mašek Vojtěch 2:53,6 54,78 59,78 01:18,50
57. Nečasová Magdaléna 2:53,9 54,69 59,69 01:18,80
58. Svobodová Petra 2:54,7 54,44 59,44 01:19,60
59. Jánová Petra 2:57,0 53,73 58,73 01:21,90
60. Švanda Luboš st. 3:05,7 51,21 56,21 01:30,60
61. Bárta Adam 3:14,2 48,97 53,97 01:39,10
62. Sobotková Šárka 4:23,9 36,04 41,04 02:48,80


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk