ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2019
1. Bowling 2. Běh na lyžích 3. Obří slalom 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 38 km - 10 km)

11. 8. 2019

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Štafeta G 02:04:13 100,00 133,00 00:00:00
2. Páral Marek 02:05:03 99,33 132,33 00:00:50
3. Štafeta R 02:05:40 98,85 131,85 00:01:27
4. Novák Matěj 02:06:45 98,00 131,00 00:02:32
5. Mičková Kateřina 02:08:02 97,02 130,02 00:03:49
6. Dlouhý Filip 02:08:36 96,59 129,59 00:04:23
7. Lištinský Ján 02:09:58 95,58 128,58 00:05:45
8. Bořil Martin 02:13:10 93,28 126,28 00:08:57
9. Stuna Tomáš 02:13:51 92,80 125,80 00:09:38
10. Sedláček Roman 02:16:48 90,80 123,80 00:12:35
11. Štafeta S 02:17:19   DSQ (el. kolo)  
12. Papoušek Marek 02:18:17 89,83 122,83 00:14:04
13. Bezchleba Petr 02:21:00 88,10 121,10 00:16:47
14. Pařík Jan 02:21:34 87,74 120,74 00:17:21
15. Štafeta M 02:26:14 84,94 117,94 00:22:01
16. Šubrt Petr 02:26:26 84,83 117,83 00:22:13
17. Štafeta K 02:27:11 84,40 117,40 00:22:58
18. Kučera Petr 02:29:55 82,86 115,86 00:25:42
19. Sobotka Petr (1976) 02:30:12 82,70 115,70 00:25:59
20. Marečková Pavla 02:30:17 82,65 115,65 00:26:04
21. Štursa Radek 02:31:49 81,82 114,82 00:27:36
22. Mašek Daniel 02:32:12 81,61 114,61 00:27:59
23. Keclík Martin 02:32:25 81,50 114,50 00:28:12
24. Štafeta T 02:33:48 80,77 113,77 00:29:35
25. Musil David 02:34:39 80,32 113,32 00:30:26
26. Jána Tomáš 02:35:53 79,69 112,69 00:31:40
27. Štafeta C 02:36:25 79,41 112,41 00:32:12
28. Málek Rostislav 02:36:29 79,38 112,38 00:32:16
29. Vábek Jiří 02:36:31 79,36 112,36 00:32:18
30. Šubrtová Eliška 02:37:27 78,89 111,89 00:33:14
31. Štafeta N 02:39:25 77,92 110,92 00:35:12
32. Hrubý Zdeněk 02:39:54 77,68 110,68 00:35:41
33. Pospíchal Marek 02:40:28 77,41 110,41 00:36:15
34. Štafeta B 02:40:41 77,31 110,31 00:36:28
35. Mokřičková Klára 02:41:23 76,97 109,97 00:37:10
36. Všianský Martin 02:42:38 76,38 109,38 00:38:25
37. Štafeta J 02:42:38 76,38 109,38 00:38:25
38. Štafeta H 02:43:00 76,21 109,21 00:38:47
39. Štafeta E 02:43:01 76,20 109,20 00:38:48
40. Odehnal Robin 02:43:23 76,03 109,03 00:39:10
41. Šterc Jiří 02:43:41 75,89 108,89 00:39:28
42. Škarka René 02:44:25 75,55 108,55 00:40:12
43. Štafeta L 02:44:25 75,55 108,55 00:40:12
44. Škarková Markéta 02:44:26 75,54 108,54 00:40:13
45. Štafeta O 02:44:27 75,53 108,53 00:40:14
46. Štafeta D 02:45:03 75,26 108,26 00:40:50
47. Štafeta F 02:45:35 75,02 108,02 00:41:22
48. Svoboda Ladislav 02:46:36 74,56 107,56 00:42:23
49. Kamenský Pavel 02:47:12 74,29 107,29 00:42:59
50. Štafeta A 02:48:06 73,89 106,89 00:43:53
51. Nečas Ladislav 02:49:42 73,20 106,20 00:45:29
52. Mokřičková Barbora 02:50:27 72,88 105,88 00:46:14
53. Štafeta I 02:52:58 71,82 104,82 00:48:45
54. Havlíková Michaela 02:53:44 71,50 104,50 00:49:31
55. Klement Vojtěch 02:57:36 69,94 102,94 00:53:23
56. Škarka Libor 02:58:04 69,76 102,76 00:53:51
57. Havlíková Jana 02:59:33 69,18 102,18 00:55:20
58. Fišar Dalimil 03:00:51 68,68 101,68 00:56:38
59. Štafeta P 03:05:01 67,14 100,14 01:00:48
60. Ležalová Petra 03:19:42 62,20 95,20 01:15:29
61. Vábek Jaroslav st. 03:22:00 61,49 94,49 01:17:47
62. Žáková Jitka 03:37:52 57,01 90,01 01:33:39
63. Keller Miroslav 03:44:50 55,25 88,25 01:40:37
64. Humlíčková Jitka 03:51:32 53,65 86,65 01:47:19
65. Klement Leoš 04:04:44 50,76 83,76 02:00:31
66. Trávníček Vladimír nedokončil      
  Škrkal Otto Štafeta G plavání 44,33  
  Topolovský Stanislav ml. Štafeta G kolo 44,33  
  Chlubna Jan Štafeta G běh 44,33  
  Mičková Kateřina Štafeta R plavání 43,95  
  Mička Jan Štafeta R kolo 43,95  
  Humlíček Krištof Štafeta R běh 43,95  
  Benešová Anita Štafeta S plavání DSQ (el. kolo)  
  Pliska Zdeněk Štafeta S kolo DSQ (el. kolo)  
  Beneš Jan Štafeta S běh DSQ (el. kolo)  
  Dlouhý Jan Štafeta M plavání 39,31  
  Čech Adam Štafeta M kolo 39,31  
  Přibyl Petr Štafeta M běh 39,31  
  Havlová Lucie Štafeta K plavání 39,13  
  Zedník Vojtěch Štafeta K kolo 39,13  
  Mokřičková Tereza Štafeta K běh 19,56  
  Čermáková Kateřina Štafeta K běh 19,56  
  Sobotka Martin Štafeta T plavání 37,92  
  Sobotka Martin Štafeta T kolo 37,92  
  Hansl Milan Štafeta T běh 37,92  
  Šubrtová Šárka Štafeta C plavání 37,47  
  Sobotková Šárka Štafeta C kolo 37,47  
  Šubrtová Šárka Štafeta C běh 37,47  
  Martínková Vendula Štafeta N plavání 36,97  
  Janíková Barbara Štafeta N kolo 36,97  
  Janíková Barbara Štafeta N běh 36,97  
  Augustin Daniel Štafeta B plavání 36,77  
  Havlíček Roman Štafeta B kolo 36,77  
  Havlíček Roman Štafeta B běh 36,77  
  Klimeš Michal Štafeta J plavání 36,46  
  Klimeš Michal Štafeta J kolo 36,46  
  Bílková Lucie Štafeta J běh 36,46  
  Hájek Vladimír Štafeta H plavání 36,40  
  Svobodová Petra Štafeta H kolo 36,40  
  Svobodová Petra Štafeta H běh 36,40  
  Mička Robert Štafeta E plavání 36,40  
  Černý František Štafeta E kolo 36,40  
  Sedláková Lucie Štafeta E běh 36,40  
  Šaclová Lucie Štafeta L plavání 36,18  
  Limonová Monika Štafeta L kolo 36,18  
  Chour Filip Štafeta L běh 18,09  
  Smolík Adam Štafeta L běh 18,09  
  Fuchs Jiří Štafeta O plavání 36,17  
  Fuchs Jiří Štafeta O kolo 36,17  
  Pagáčová Lenka Štafeta O běh 36,17  
  Cejpová Tereza Štafeta D plavání 36,08  
  Šťastný Ondřej Štafeta D kolo 36,08  
  Cejpová Tereza Štafeta D běh 36,08  
  Jánová Petra Štafeta F plavání 36,00  
  Jánová Petra Štafeta F kolo 36,00  
  Hanslová Lenka Štafeta F běh 36,00  
  Nechutová Alena Štafeta A plavání 35,63  
  Ptáček Pavel Štafeta A kolo 35,63  
  Nechutová Aneta Štafeta A běh 35,63  
  Marcoňová Anna Štafeta I plavání 34,94  
  Bednář Jan Štafeta I kolo 34,94  
  Kotenová Klára Štafeta I běh 34,94  
  Šťastný David Štafeta P plavání 33,38  
  Šťastný David Štafeta P kolo 33,38  
  Pavlíková Petra Štafeta P běh 33,38  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk