ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2020
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Short track 4. Běh na lyžích
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ČASOVKA - Žďár - Sklené (cca 7,8 km)

21. 6. 2020

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Petr Daniel 00:16:06 100,00 110,00 00:00,00
2. Vítek Roman 00:16:19 98,67 108,67 00:13,00
3. Stuna Tomáš 00:17:47 90,53 100,53 01:41,00
4. Pařík Ondřej 00:17:56 89,78 99,78 01:50,00
5. Topolovský Stanislav ml. 00:18:53 85,26 95,26 02:47,00
6. Pařík Jan 00:18:54 85,19 95,19 02:48,00
7. Sobotka Petr (1976) 00:18:57 84,96 94,96 02:51,00
8. Pospíchal Marek 00:19:16 83,56 93,56 03:10,00
9. Jána Tomáš 00:19:35 82,21 92,21 03:29,00
10. Papoušek Marek 00:19:40 81,86 91,86 03:34,00
11. Dlouhý Filip 00:19:44 81,59 91,59 03:38,00
12. Klimeš Michal 00:19:45 81,52 91,52 03:39,00
13. Svoboda Ladislav 00:20:03 80,30 90,30 03:57,00
14. Sedlák Lukaš 00:20:09 79,90 89,90 04:03,00
15. Škarka René 00:20:32 78,41 88,41 04:26,00
16. Bezchleba Petr 00:20:55 76,97 86,97 04:49,00
17. Hrubý Zdeněk 00:21:02 76,55 86,55 04:56,00
18. Šimeček Tomáš st. 00:21:05 76,36 86,36 04:59,00
19. Závorka Vladimír 00:21:07 76,24 86,24 05:01,00
20. Ptáček Pavel 00:21:09 76,12 86,12 05:03,00
21. Janík Martin 00:21:25 75,18 85,18 05:19,00
22. Marečková Pavla 00:21:32 74,77 84,77 05:26,00
23. Škarka Daniel 00:21:40 74,31 84,31 05:34,00
24. Kamenský Pavel 00:21:52 73,63 83,63 05:46,00
25. Topolovská/Chlubnová Jana 00:21:55 73,46 83,46 05:49,00
26. Hansl Milan 00:22:04 72,96 82,96 05:58,00
27. Vábek Jiří 00:22:05 72,91 82,91 05:59,00
28. Lemfeld Petr 00:22:15 72,36 82,36 06:09,00
29. Janíková Barbara 00:22:41 70,98 80,98 06:35,00
30. Jánoška Ivan 00:22:55 70,25 80,25 06:49,00
31. Vábek Jaroslav st. 00:23:13 69,35 79,35 07:07,00
32. Svobodová Petra 00:23:49 67,60 77,60 07:43,00
33. Jána Lubomír 00:24:12 66,53 76,53 08:06,00
34. Škarka Libor 00:24:53 64,70 74,70 08:47,00
35. Škarková Markéta 00:25:14 63,80 73,80 09:08,00
36. Šubrtová Eliška 00:25:35 62,93 72,93 09:29,00
37. Šubrtová Šárka 00:25:47 62,44 72,44 09:41,00
38. Jánoška Lubomír 00:25:59 61,96 71,96 09:53,00
39. Vábek Jaroslav ml. 00:26:43 60,26 70,26 10:37,00
40. Hanslová Lenka 00:26:50 60,00 70,00 10:44,00
41. Jánová Petra 00:26:55 59,81 69,81 10:49,00
42. Závorka Lukáš 00:27:25 58,72 68,72 11:19,00
43. Trávníček Vladimír 00:27:26 58,69 68,69 11:20,00
44. Ležalová Petra 00:27:38 58,26 68,26 11:32,00
45. Kunc Tomáš 00:28:50 55,84 65,84 12:44,00
46. Mašek Vojtěch 00:33:36 47,92 57,92 17:30,00
47. Augustinová Dana 00:33:45 47,70 57,70 17:39,00
48. Jánošková Naďa 00:34:19 46,92 56,92 18:13,00
49. Humlíčková Jitka 00:34:54 46,13 56,13 18:48,00
50. Šubrtová Lucie 00:35:10 45,78 55,78 19:04,00
51. Vábková Lenka 00:36:34 44,03 54,03 20:28,00


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk