ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
ČERVENEC DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - cca 1,5 km
19.7.2026, 10:00, Velké Dářko

DISKUSNÍ FÓRUM

Zde můžete přispívat svými názory k lize či ke stránkám. Jméno a text zprávy jsou povinné.




smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Napište číslicemi níže napsané číslo.
třicetpěttisícosmsetdvacetdevět

<< Příspěvky: 6121 - 6140 (celkem 8132 příspěvků) >>


16. 04. 2010, 08:45

Gazzetta 7

Kdepak, ani tucet nestačí...


16. 04. 2010, 06:29

Soudružka učitelka 2. ZDŠ ve Ž

Kléma v páté třídě psal za domácí úkoly slohové práce jak Lojzík Jirásků ... a že to bylo nějakých pověstí!
V matematice to bylo o chloupek horší, ale oproti Jirkoje Pořadateloje spočítal správně, že v sedmičce bylo psáno a na obrázku zobrazeno více dvanáctibojařů než je možno spočítati na prstech obou_ch ruk. Jedenáct, můžem-li pořadatele lehkoatletických klání, pana Hubáčka, počítati také dvanáctibojaře.
A ohledně těch jeho ohňů v kuchyni. Mohu potvrditi, že s Rudým právem se v kamnech podpalovalo lépěji, než dnes se Sedmičkou. Kléma byl v mládí takový hodný žhář.


15. 04. 2010, 23:22

Gazzetta 7

A co Šustroj, už to spočítal správně?;-) Sedm je málo...


15. 04. 2010, 22:19

Gazzetta 7

Jo a jinak si zítra můžete vzít v Kauflandu novousmile


15. 04. 2010, 22:17

Gazzetta 7

odkaz >>
Tady to máš, pozorný studentíku z Maltysmile Správně jsou obě verze, ale jelikož se tady víc říká Žďáře, píšu vždy Žďáře... A proč to tak nevychází? Protože korektorky sedí až v daleké Praze, kde se říká Žďárusmile Oni mi to pak opraví a já už to nezměním... To je maglajz, co? Dám ti maila na Prahu a napíšeš jim, jo? Bude nás víc, nebudem se bát korektorek nic...smile


15. 04. 2010, 20:30

Keňan

To je mi to pěkné překvapení, nám se Klémoj prezentoval jako vzorný student. I když ironický úsměv babičky Klémové nám mohl leccos napovědět smile
Tipoval bych 5. třídu obecné školy, kdy se Klémoj spřáhl s uličníkem od vedle a k babiččině radosti doma zapaloval odpadkový koš smile

Když už jsme u té češtiny, mám dotaz na Gazzettku. V dnešní sedmičce se několikrát objevilo slovní spojení "ve Žďáru". Vyvolalo to v naší, jinak poklidné, domácnosti menší při, správně je prý ve Žďáře. Načež sedmička letěla z bytu a už se u nás nesmí ukázat smile Co ty na to Gazzettko? smile


15. 04. 2010, 19:09

Jirka pořadatel

A abych nezapoměl, článek v Deníku perfektní.


15. 04. 2010, 19:08

Jirka pořadatel

Klémo, to mně řekni, kde v sobě bereš ten literární potenciál, kdy ž jsi na obecný škole propadl. Cituji úryvek z knihy Karla Poláčka:

Když jsme obdrželi vysvědčení, tak jsme byli všichni způsobilí postoupiti do vyšší třídy, jenom dva kluci propadli, nějaký Vosáhlo Arnošt z Dubinky, on nemá tatínka a jeho matka posluhuje a pije kořauku. Potom Klema František, kouří retka a je tlustý, jeho tatínek má hospodu a on umí hrát pilijár...smilesmilesmile.

Kvízoj pro Keňana i Vojtoje - ve který třídě pantáta zahučelsmilesmilesmile


14. 04. 2010, 21:13

Jirka pořadatel

To je jednoduchý jak já - 7, Gazzettko, sedmsmilesmilesmile


14. 04. 2010, 19:42

Pavel Sáblík

Prosím o přidání bodů z kuželek do celkových výsledků u Tomáše Sáblíka-někam se mu ztratily
Děkuji smile smile


14. 04. 2010, 19:27

Gazzetta 7

Jinak vyhlašuju soutěž o výtisk s podpisem vedoucího redakce: kdo první spočítá, kolik ligařů se objeví v textu a na fotkách v zítřejším vydání Sedmičky???


14. 04. 2010, 19:25

Gazzetta 7

Jůůůůůůůůůůsmile Externě bych tě mohl využít, jaký je nebližší výročí?smile


14. 04. 2010, 18:51

Jirka pořadatel

Jirka sirka Gazzetta,
Sedmu do nás hustí,
z domova i ze světa
všechny drby pustí.

Zítra ráno Žďáráci,
i když venku sněží,
co maj rádi legraci,
ke stojanům běží.

Všechno je tam dohromady,
menopauza, lochneska,
Jirko, díky za nápady,
ŽLM ti zatleská!

Hrady, zámky, motorky,
pouliční násilí,
a kdo není na holky,
v Penny ať se posílí!!!

Gazzettko, opravdu nesháníte do Sedmičky básníkasmilesmilesmile


14. 04. 2010, 18:44

Jirka pořadatel

Nemáš pravdu, ligaři. Výsledkomaster dělá výsledky dobrovolně a může se na ně kdykoli......smilesmilesmile


14. 04. 2010, 12:32

ligař

Proč ho chválit, to by měl být snad standard ne?


14. 04. 2010, 12:32

Jirka pořadatel

Středeční kvízoj pouze pro Klému: znáš trasu na Račín?
smilesmilesmile


14. 04. 2010, 12:29

Jirka pořadatel

Středeční kvízoj pro Klémoje i ostatní diskutéry: Lze pochválit výsledkomastera za bleskové výsledky plaveckého sprintu?

Můžete i anonymněsmilesmilesmile


12. 04. 2010, 23:24

Gazzetta 7

Něco ti přihraju, ale vydrž, málem jsem propásnul dnešní uzávěrku...


12. 04. 2010, 17:23

Kléma

Gazzetko, Tvoje internetové vydání je ovšem "trumfové". Hodinku po sprše si čísti výsledky ... MÚ (máúcta)
Nyní ovšem ještě přihoď fotografické "vršky, spodky" (můžou býti i "bez"), ať máme fotogalerii plnou. I Jarda Vábek již je tam má. smile


11. 04. 2010, 21:49

Gazzetta 7

Hmmmmmmmmmmmmmm, Klémovi se opět zadařilosmile


<< Příspěvky: 6121 - 6140 (celkem 8132 příspěvků) >>


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 



Extrahosting.cz - Váš poskytovatel webhostingu ...


Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

Podpořilo město Žďár nad Sázavou


K3 sport


Cyklo Moravec


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk