ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2022
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Short track 4. Vzduchovka
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Bowling

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,2 km)

Neděle - 8. 5. 2022

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Bořil Martin 00:35:20 100,00 120,00 0:00:00
2. Páral Marek 00:35:58 98,24 118,24 0:00:38
3. Bořil Vojtěch 00:36:34 96,63 116,63 0:01:14
4. Sedlák Lukaš 00:36:46 96,10 116,10 0:01:26
5. Hamák Petr 00:37:53 93,27 113,27 0:02:33
6. Papoušek Marek 00:37:56 93,15 113,15 0:02:36
7. Štursa Radek 00:40:14 87,82 107,82 0:04:54
8. Dlouhý Filip 00:40:20 87,60 107,60 0:05:00
9. Pokorná Monika 00:40:20 87,60 107,60 0:05:00
10. Metzenauer Martin 00:41:07 85,93 105,93 0:05:47
11. Vítek Robert 00:41:07 85,93 105,93 0:05:47
12. Lasovský Zdeněk 00:41:36 84,94 104,94 0:06:16
13. Kubát Jan 00:42:15 83,63 103,63 0:06:55
14. Poul Kryštof 00:42:17 83,56 103,56 0:06:57
15. Jána Tomáš 00:43:30 81,23 101,23 0:08:10
16. Vítek Richard 00:43:48 80,67 100,67 0:08:28
17. Vinopal Jiří 00:44:05 80,15 100,15 0:08:45
18. Poul Jáchym 00:44:07 80,09 100,09 0:08:47
19. Hansl Matěj 00:44:16 79,82 99,82 0:08:56
20. Peřina David 00:44:28 79,46 99,46 0:09:08
21. Dubský Roman 00:44:32 79,34 99,34 0:09:12
22. Brabenec Miroslav 00:44:40 79,10 99,10 0:09:20
23. Vábek Jiří 00:44:43 79,02 99,02 0:09:23
24. Svoboda Ladislav 00:45:20 77,94 97,94 0:10:00
25. Škarka René 00:45:44 77,26 97,26 0:10:24
26. Papoušková Marta 00:45:45 77,23 97,23 0:10:25
27. Šubrtová Šárka 00:45:56 76,92 96,92 0:10:36
28. Marečková Pavla 00:46:05 76,67 96,67 0:10:45
29. Filipi Radana 00:46:09 76,56 96,56 0:10:49
30. Sedláková Lenka 00:46:27 76,07 96,07 0:11:07
31. Hanslová Lenka 00:46:29 76,01 96,01 0:11:09
32. Křiva Vojtěch 00:46:40 75,71 95,71 0:11:20
33. Hrubý Zdeněk 00:46:47 75,53 95,53 0:11:27
34. Vacková Martina 00:46:50 75,44 95,44 0:11:30
35. Bořil David 00:47:15 74,78 94,78 0:11:55
36. Závorka Vladimír 00:47:28 74,44 94,44 0:12:08
37. Škarka Daniel 00:48:17 73,18 93,18 0:12:57
38. Hrubý Jan 00:48:29 72,88 92,88 0:13:09
39. Schafferhaus Vít 00:48:31 72,83 92,83 0:13:11
40. Svobodová Petra 00:48:39 72,63 92,63 0:13:19
41. Sláma Adolf 00:49:00 72,11 92,11 0:13:40
42. Ležalová Petra 00:49:07 71,94 91,94 0:13:47
43. Sláma Kamil 00:49:20 71,62 91,62 0:14:00
44. Fic Pavel 00:49:23 71,55 91,55 0:14:03
45. Srb Jan 00:49:27 71,45 91,45 0:14:07
46. Mašek Vojtěch 00:49:53 70,83 90,83 0:14:33
47. Jána Lubomír 00:50:00 70,67 90,67 0:14:40
48. Špaček Jiří 00:50:04 70,57 90,57 0:14:44
49. Bárta Lukáš 00:51:05 69,17 89,17 0:15:45
50. Vítková Patricie 00:51:05 69,17 89,17 0:15:45
51. Mašek Daniel 00:52:18 67,56 87,56 0:16:58
52. Žáková Jitka 00:53:04 66,58 86,58 0:17:44
53. Šubrtová Eliška 00:53:44 65,76 85,76 0:18:24
54. Vábek Jaroslav st. 00:53:57 65,49 85,49 0:18:37
55. Danihel Jan 00:54:17 65,09 85,09 0:18:57
56. Škarka Libor 00:55:10 64,05 84,05 0:19:50
57. Škarková Markéta 00:58:44 60,16 80,16 0:23:24
58. Sláma Jiří 00:58:57 59,94 79,94 0:23:37
59. Jánová Petra 00:59:47 59,10 79,10 0:24:27
60. Ptáčková Tereza 01:00:16 58,63 78,63 0:24:56
61. Musilová Andrea 01:00:16 58,63 78,63 0:24:56
62. Krbůšková Ilona 01:01:28 57,48 77,48 0:26:08
63. Kocmanová Hana 01:02:54 56,17 76,17 0:27:34
64. Humlíčková Jitka 01:08:00 51,96 71,96 0:32:40
65. Novotná Jana 01:08:00 51,96 71,96 0:32:40
66. Jánoška Ivan 01:16:44 46,05 66,05 0:41:24
67. Dudková Nikol 01:16:44 46,05 66,05 0:41:24
68. Blažíček Karel 01:21:37 43,29 63,29 0:46:17
69. Klement Leoš 01:26:21 40,92 60,92 0:51:01
70. Trávníček Vladimír 01:40:25 35,19 55,19 1:05:05
71. Šustr Jiří II. 02:46:20 21,24 41,24 2:11:00


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk