ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - Medlovský rybník (cca 1,6 km)

15. 7. 2018

P Příjmení a jméno Čas Body Body s bonusem Odstup
1. Dlouhý Filip 00:24:00 100,00 120,00 00:00,00
2. Koubková Jana 00:24:09 99,38 119,38 00:09,00
3. Mičková Kateřina 00:24:12 99,17 119,17 00:12,00
4. Páral Marek 00:26:30 90,57 110,57 02:30,00
5. Šubrtová Eliška 00:26:33 90,40 110,40 02:33,00
6. Hájek Vladimír 00:26:36 90,23 110,23 02:36,00
7. Bezchleba Petr 00:26:40 90,00 110,00 02:40,00
8. Šubrt Petr 00:26:41 89,94 109,94 02:41,00
9. Švanda Miroslav 00:27:21 87,75 107,75 03:21,00
10. Stuna Tomáš 00:28:57 82,90 102,90 04:57,00
11. Škarka Daniel 00:30:28 78,77 98,77 06:28,00
12. Polívková Kateřina 00:31:04 77,25 97,25 07:04,00
13. Polívka Martin 00:31:33 76,07 96,07 07:33,00
14. Papoušek Marek 00:31:39 75,83 95,83 07:39,00
15. Koubek Luboš 00:31:44 75,63 95,63 07:44,00
16. Marečková Pavla 00:31:51 75,35 95,35 07:51,00
17. Sobotka Petr (1976) 00:31:57 75,12 95,12 07:57,00
18. Vrša Vít 00:32:08 74,69 94,69 08:08,00
19. Škarka René 00:33:22 71,93 91,93 09:22,00
20. Mašek Daniel 00:34:55 68,74 88,74 10:55,00
21. Kadlec Petr 00:34:58 68,64 88,64 10:58,00
22. Benešová Anita 00:35:10 68,25 88,25 11:10,00
23. Jána Tomáš 00:35:10 68,25 88,25 11:10,00
24. Musilová Miroslava 00:35:33 67,51 87,51 11:33,00
25. Havlíková Jana 00:35:35 67,45 87,45 11:35,00
26. Sobotka Martin 00:35:47 67,07 87,07 11:47,00
27. Šubrtová Šárka 00:36:03 66,57 86,57 12:03,00
28. Jánová Petra 00:36:09 66,39 86,39 12:09,00
29. Škarková Markéta 00:36:27 65,84 85,84 12:27,00
30. Šubrtová Lucie 00:36:57 64,95 84,95 12:57,00
31. Sobotková Šárka 00:37:00 64,86 84,86 13:00,00
32. Škarka Libor 00:37:08 64,63 84,63 13:08,00
33. Janík Martin 00:37:24 64,17 84,17 13:24,00
34. Vábek Jiří 00:37:30 64,00 84,00 13:30,00
35. Závorka Vladimír 00:37:36 63,83 83,83 13:36,00
36. Konečná Světlana 00:38:02 63,10 83,10 14:02,00
37. Humlíčková Jitka 00:38:09 62,91 82,91 14:09,00
38. Lamprechtová Lucie 00:38:14 62,77 82,77 14:14,00
39. Vábek Jaroslav ml. 00:38:58 61,59 81,59 14:58,00
40. Gondová Jana 00:39:04 61,43 81,43 15:04,00
41. Šimeček Tomáš st. 00:42:12 56,87 76,87 18:12,00
42. Keller Miroslav 00:43:18 55,43 75,43 19:18,00
43. Augustinová Dana 00:43:37 55,02 75,02 19:37,00
44. Bednář Marek 00:44:20 54,14 74,14 20:20,00
45. Nečas Ladislav 00:44:40 53,73 73,73 20:40,00
46. Nečasová Marcela 00:44:43 53,67 73,67 20:43,00
47. Trávníček Vladimír 00:46:06 52,06 72,06 22:06,00
48. Humlíček Jan 01:05:42 36,53 56,53 41:42,00
49. Vábek Jaroslav st. 01:10:53 33,86 53,86 46:53,00
  Humlíček Tomáš nedokončil      
  Kellerová Dana nedokončila      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce