ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE

Ovál Žďár nad Sázavou, 3 kola

24. 6. 2018

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Papoušek Marek 1:38,1 100,00 105,00 00:00,00
2. Topolovský Stanislav ml. 1:43,2 95,06 100,06 00:05,10
3. Kotrchová Lucie 1:46,4 92,20 97,20 00:08,30
4. Kudláčková Kristýna 1:47,9 90,92 95,92 00:09,80
5. Kudláčková Eliška 1:50,3 88,94 93,94 00:12,20
6. Klimeš Michal 1:56,2 84,42 89,42 00:18,10
7. Šimeček Tomáš st. 1:56,2 84,42 89,42 00:18,10
8. Janík Martin 1:56,9 83,92 88,92 00:18,80
9. Vábek Jaroslav st. 2:00,2 81,61 86,61 00:22,10
10. Papoušková Marta 2:00,4 81,48 86,48 00:22,30
11. Marečková Pavla 2:00,6 81,34 86,34 00:22,50
12. Bílek Petr 2:03,9 79,18 84,18 00:25,80
13. Vábek Jiří 2:04,6 78,73 83,73 00:26,50
14. Daniel Bronislav 2:04,8 78,61 83,61 00:26,70
15. Šubrt Petr 2:05,2 78,35 83,35 00:27,10
16. Nečas Ladislav 2:06,0 77,86 82,86 00:27,90
17. Mašek Daniel 2:06,1 77,80 82,80 00:28,00
18. Bárta Jiří 2:07,1 77,18 82,18 00:29,00
19. Jána Tomáš 2:08,1 76,58 81,58 00:30,00
20. Sláma Jiří 2:12,6 73,98 78,98 00:34,50
21. Benešová Anita 2:12,8 73,87 78,87 00:34,70
22. Svoboda Ladislav 2:13,0 73,76 78,76 00:34,90
23. Černý František 2:13,4 73,54 78,54 00:35,30
24. Šubrtová Eliška 2:13,6 73,43 78,43 00:35,50
25. Benda Petr 2:17,3 71,45 76,45 00:39,20
26. Kadlec Petr 2:17,6 71,29 76,29 00:39,50
27. Škarka René 2:20,7 69,72 74,72 00:42,60
28. Starý Stanislav 2:21,1 69,53 74,53 00:43,00
29. Götzová Eva 2:21,8 69,18 74,18 00:43,70
30. Dlouhá Tereza 2:21,9 69,13 74,13 00:43,80
31. Pařil David 2:23,4 68,41 73,41 00:45,30
32. Ptáček Jindřich 2:23,8 68,22 73,22 00:45,70
33. Novotný Petr 2:23,9 68,17 73,17 00:45,80
34. Vábková Lenka 2:25,6 67,38 72,38 00:47,50
35. Prouza Rudolf 2:25,7 67,33 72,33 00:47,60
36. Gondová Jana 2:27,1 66,69 71,69 00:49,00
37. Mašek Jiří 2:28,0 66,28 71,28 00:49,90
38. Bárta Ladislav 2:29,0 65,84 70,84 00:50,90
39. Mokrý Miroslav 2:30,9 65,01 70,01 00:52,80
40. Nevěřilová Johana 2:31,5 64,75 69,75 00:53,40
41. Bárta Lukáš 2:32,6 64,29 69,29 00:54,50
42. Musilová Miroslava 2:34,0 63,70 68,70 00:55,90
43. Konečná Světlana 2:34,2 63,62 68,62 00:56,10
44. Škarka Libor 2:40,7 61,05 66,05 01:02,60
45. Dlouhý Filip 2:43,3 60,07 65,07 01:05,20
46. Librová Markéta 2:44,5 59,64 64,64 01:06,40
47. Trávníček Vladimír 2:44,5 59,64 64,64 01:06,40
48. Mašková Jana 2:46,8 58,81 63,81 01:08,70
49. Švanda Luboš st. 2:48,8 58,12 63,12 01:10,70
50. Sobotka Petr (1976) 2:49,0 58,05 63,05 01:10,90
51. Humlíček Jan 2:49,8 57,77 62,77 01:11,70
52. Ležalová Petra 2:52,0 57,03 62,03 01:13,90
53. Škarková Markéta 2:52,0 57,03 62,03 01:13,90
54. Jánová Petra 2:56,1 55,71 60,71 01:18,00
55. Klement Leoš 3:00,0 54,50 59,50 01:21,90
56. Humlíček Tomáš 3:03,0 53,61 58,61 01:24,90
57. Dvořák Lukáš 3:04,5 53,17 58,17 01:26,40
58. Žáková Jitka 3:04,5 53,17 58,17 01:26,40
59. Nečasová Magdaléna 3:11,0 51,36 56,36 01:32,90
60. Nečasová Marcela 3:12,5 50,96 55,96 01:34,40
61. Augustinová Dana 3:16,7 49,87 54,87 01:38,60
62. Šubrtová Šárka 3:21,6 48,66 53,66 01:43,50
63. Bárta Adam 3:32,0 46,27 51,27 01:53,90
64. Humlíčková Jitka 3:37,1 45,19 50,19 01:59,00
65. Mašek Vojtěch 3:37,4 45,12 50,12 01:59,30
66. Kellerová Dana 3:50,0 42,65 47,65 02:11,90
67. Honusová Julie 4:01,9 40,55 45,55 02:23,80
68. Sobotková Šárka 4:27,5 36,67 41,67 02:49,40
69. Keller Miroslav 5:09,5 31,70 36,70 03:31,40
70. Papoušková Lucie 7:07,0 22,97 27,97 05:28,90


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce