ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2024
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

BĚH NA LYŽÍCH - Vysočina Aréna, NMNM
6 km volnou technikou

25.2.2024

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Pařík Jan 00:21:35 100,00 115,00 0:00:00,0
2. Matyáš Jan st. 00:22:13 97,15 112,15 0:00:38,0
3. Pospíšil Martin 00:22:25 96,28 111,28 0:00:50,0
4. Jána Tomáš 00:22:28 96,07 111,07 0:00:53,0
5. Kulhánek Martin 00:23:31 91,78 106,78 0:01:56,0
6. Polívka Martin 00:23:41 91,13 106,13 0:02:06,0
7. Ožana Václav 00:23:46 90,81 105,81 0:02:11,0
8. Pohanka Jiří 00:23:49 90,62 105,62 0:02:14,0
9. Chlubna Jan 00:24:09 89,37 104,37 0:02:34,0
10. Pospíchal Marek 00:24:09 89,37 104,37 0:02:34,0
11. Hudeček Libor 00:24:29 88,16 103,16 0:02:54,0
12. Kamenský Pavel 00:24:44 87,26 102,26 0:03:09,0
13. Kamenský Radim 00:25:21 85,14 100,14 0:03:46,0
14. Šimeček Tomáš st. 00:25:36 84,31 99,31 0:04:01,0
15. Ptáček Pavel 00:25:49 83,60 98,60 0:04:14,0
16. Kulhánková Eva 00:26:14 82,27 97,27 0:04:39,0
17. Fuchs Jiří 00:27:06 79,64 94,64 0:05:31,0
18. Mašek Daniel 00:27:33 78,34 93,34 0:05:58,0
19. Švanda Miroslav 00:27:36 78,20 93,20 0:06:01,0
20. Jána Lubomír 00:27:59 77,13 92,13 0:06:24,0
21. Vábek Jiří 00:29:06 74,17 89,17 0:07:31,0
22. Konečná Radka 00:29:15 73,79 88,79 0:07:40,0
23. Forstová Veronika 00:29:54 72,19 87,19 0:08:19,0
24. Škarka Daniel 00:29:58 72,02 87,02 0:08:23,0
25. Polívková Kateřina 00:30:00 71,94 86,94 0:08:25,0
26. Škarka René 00:30:07 71,67 86,67 0:08:32,0
27. Forst Vlastimil 00:30:18 71,23 86,23 0:08:43,0
28. Harvánek Pavel st. 00:30:18 71,23 86,23 0:08:43,0
29. Forst Matouš 00:30:42 70,30 85,30 0:09:07,0
30. Anděl Jakub 00:31:19 68,92 83,92 0:09:44,0
31. Mašek Vojtěch 00:33:10 65,08 80,08 0:11:35,0
32. Šubrtová Eliška 00:33:26 64,56 79,56 0:11:51,0
33. Lemfeld Petr 00:33:30 64,43 79,43 0:11:55,0
34. Joklová Markéta 00:34:34 62,44 77,44 0:12:59,0
35. Žáková Jitka 00:35:40 60,51 75,51 0:14:05,0
36. Jánová Petra 00:37:00 58,33 73,33 0:15:25,0
37. Vábek Jaroslav st. 00:37:14 57,97 72,97 0:15:39,0
38. Paříková Barbora 00:37:59 56,82 71,82 0:16:24,0
39. Doležal Filip 00:38:59 55,37 70,37 0:17:24,0
40. Anděl Marek 00:39:33 54,57 69,57 0:17:58,0
41. Matyáš Jan ml. 00:39:46 54,27 69,27 0:18:11,0
42. Andělová Lenka 00:42:01 51,37 66,37 0:20:26,0
43. Škarka Libor 00:44:02 49,02 64,02 0:22:27,0
44. Trávníček Vladimír 00:45:10 47,79 62,79 0:23:35,0
45. Škarková Viktorie 01:30:52 23,75 38,75 1:09:17,0
46. Škarková Izabela 01:36:18 22,41 37,41 1:14:43,0
47. Anděl Tomáš DNF      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

Podpořilo město Žďár nad Sázavou


K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk