ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2024
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ IN-LINE

Ovál Žďár nad Sázavou, 3 kola, cca 1000 m

2.6.2024

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Kotrchová Monika 1:37,9 100,00 105,00 00:00,00
2. Blahová Eva 1:38,8 99,09 104,09 00:00,90
3. Anděl Jakub 1:46,0 92,36 97,36 00:08,10
4. Sedlák Lukaš 1:47,0 91,50 96,50 00:09,10
5. Marek Luděk 1:52,0 87,41 92,41 00:14,10
6. Mašek Daniel 1:52,8 86,79 91,79 00:14,90
7. Fuchs Jiří 1:53,9 85,95 90,95 00:16,00
8. Švanda Miroslav 1:55,8 84,54 89,54 00:17,90
9. Polívka Martin 1:56,4 84,11 89,11 00:18,50
10. Vábek Jaroslav st. 1:57,0 83,68 88,68 00:19,10
11. Hrubý Zdeněk 2:00,0 81,58 86,58 00:22,10
12. Mašek Vojtěch 2:01,2 80,78 85,78 00:23,30
13. Bílek Petr 2:02,9 79,66 84,66 00:25,00
14. Anděl Marek 2:03,3 79,40 84,40 00:25,40
15. Jána Tomáš 2:03,4 79,34 84,34 00:25,50
16. Krbůšková Ilona 2:05,6 77,95 82,95 00:27,70
17. Vábek Jiří 2:06,0 77,70 82,70 00:28,10
18. Jána Lubomír 2:09,0 75,89 80,89 00:31,10
19. Švanda Lukáš 2:09,2 75,77 80,77 00:31,30
20. Škarka Daniel 2:09,4 75,66 80,66 00:31,50
21. Škarka René 2:14,0 73,06 78,06 00:36,10
22. Peřina David 2:16,5 71,72 76,72 00:38,60
23. Fic Pavel 2:17,2 71,36 76,36 00:39,30
24. Švanda Luboš ml. 2:18,1 70,89 75,89 00:40,20
25. Joklová Markéta 2:22,0 68,94 73,94 00:44,10
26. Doležal Matyáš 2:22,3 68,80 73,80 00:44,40
27. Doležal Filip 2:24,1 67,94 72,94 00:46,20
28. Andělová Lenka 2:26,7 66,73 71,73 00:48,80
29. Dlouhý Filip 2:28,7 65,84 70,84 00:50,80
30. Forst Vlastimil 2:29,8 65,35 70,35 00:51,90
31. Trávníček Vladimír 2:29,9 65,31 70,31 00:52,00
32. Polívková Kateřina 2:31,0 64,83 69,83 00:53,10
33. Novotná Jana 2:31,1 64,79 69,79 00:53,20
34. Filipi Radana 2:34,1 63,53 68,53 00:56,20
35. Vábková Lenka st. 2:34,8 63,24 68,24 00:56,90
36. Humlíčková Jitka 2:38,3 61,84 66,84 01:00,40
37. Forst Matouš 2:38,7 61,69 66,69 01:00,80
38. Anděl Tomáš 2:42,1 60,39 65,39 01:04,20
39. Forstová Veronika 2:46,6 58,76 63,76 01:08,70
40. Fejtová Zuzana 2:49,8 57,66 62,66 01:11,90
41. Škarková Markéta 2:53,0 56,59 61,59 01:15,10
42. Jánová Petra 2:53,3 56,49 61,49 01:15,40
43. Bílková Šárka 2:55,9 55,66 60,66 01:18,00
44. Kajuková Renata 3:01,9 53,82 58,82 01:24,00
45. Forstová Viola 3:14,0 50,46 55,46 01:36,10
46. Jokl Štěpán 3:49,5 42,66 47,66 02:11,60
47. Chlubnová Ella 12:31,0 13,04 18,04 10:53,10


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

Podpořilo město Žďár nad Sázavou


K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk