ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2020
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Short track 4. Běh na lyžích
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 41 km)

30.8.2020

Trasa: ZR - Světnov - Svratka - Sněžné - Fryšava - Tři Studně - Vlachovice

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Petr Daniel 01:07:14 100,00 125,00 00:00:00
2. Kučera Josef ml. 01:07:38 99,41 124,41 00:00:24
3. Němec Luboš 01:07:54 99,02 124,02 00:00:40
4. Stuna Tomáš 01:07:56 98,97 123,97 00:00:42
5. Kakač Miroslav 01:07:59 98,90 123,90 00:00:45
6. Vítek Roman 01:08:00 98,87 123,87 00:00:46
7. Pazderka Jiří 01:08:01 98,85 123,85 00:00:47
8. Matoušek Pavel 01:08:06 98,73 123,73 00:00:52
9. Hlavenka Vít 01:08:17 98,46 123,46 00:01:03
10. Stříteský Jan 01:08:17 98,46 123,46 00:01:03
11. Bořil Martin 01:08:46 97,77 122,77 00:01:32
12. Bořil Šimon 01:10:41 95,12 120,12 00:03:27
13. Balabán Jaroslav ml. 01:10:42 95,10 120,10 00:03:28
14. Ondráček Tomáš ml. 01:10:42 95,10 120,10 00:03:28
15. Vrána Dušan 01:10:44 95,05 120,05 00:03:30
16. Ročárek Tomáš 01:10:45 95,03 120,03 00:03:31
17. Strádal Milan 01:10:55 94,81 119,81 00:03:41
18. Řetický Tomáš 01:11:40 93,81 118,81 00:04:26
19. Pech Michal 01:13:22 91,64 116,64 00:06:08
20. Bořil Lukáš 01:13:30 91,47 116,47 00:06:16
21. Topolovský Stanislav ml. 01:13:32 91,43 116,43 00:06:18
22. Fidler Tomáš 01:13:32 91,43 116,43 00:06:18
23. Papoušek Marek 01:13:33 91,41 116,41 00:06:19
24. Pařík Jan 01:13:33 91,41 116,41 00:06:19
25. Hudeček Libor 01:13:34 91,39 116,39 00:06:20
26. Nečas Ladislav 01:13:47 91,12 116,12 00:06:33
27. Horká Magda 01:13:54 90,98 115,98 00:06:40
28. Klimeš Michal 01:15:38 88,89 113,89 00:08:24
29. Sobotka Petr (1976) 01:15:50 88,66 113,66 00:08:36
30. Dvořáková Kristýna 01:16:46 87,58 112,58 00:09:32
31. Musil Jakub 01:16:47 87,56 112,56 00:09:33
32. Marek David 01:17:03 87,26 112,26 00:09:49
33. Bezchleba Petr 01:17:13 87,07 112,07 00:09:59
34. Hamerský Tomáš 01:17:13 87,07 112,07 00:09:59
35. Hrubý Zdeněk 01:17:17 87,00 112,00 00:10:03
36. Jána Tomáš 01:17:56 86,27 111,27 00:10:42
37. Sedlák Lukaš 01:18:10 86,01 111,01 00:10:56
38. Brabec Aleš 01:18:10 86,01 111,01 00:10:56
39. Všianský Martin 01:19:49 84,23 109,23 00:12:35
40. Šimeček Tomáš st. 01:20:28 83,55 108,55 00:13:14
41. Vábek Jiří 01:20:32 83,49 108,49 00:13:18
42. Parajka Jaromír 01:21:37 82,38 107,38 00:14:23
43. Harvánek Pavel st. 01:21:45 82,24 107,24 00:14:31
44. Sobotka Martin 01:21:48 82,19 107,19 00:14:34
45. Marečková Pavla 01:21:49 82,18 107,18 00:14:35
46. Polívka Luděk 01:22:11 81,81 106,81 00:14:57
47. Mašek Daniel 01:22:46 81,23 106,23 00:15:32
48. Závorka Vladimír 01:25:31 78,62 103,62 00:18:17
49. Škarka René 01:25:43 78,44 103,44 00:18:29
50. Jána Lubomír 01:26:14 77,97 102,97 00:19:00
51. Janík Martin 01:26:20 77,88 102,88 00:19:06
52. Vábek Jaroslav st. 01:26:28 77,76 102,76 00:19:14
53. Šubrtová Eliška 01:26:29 77,74 102,74 00:19:15
54. Mlejnková Petra 01:28:20 76,11 101,11 00:21:06
55. Škarka Daniel 01:28:39 75,84 100,84 00:21:25
56. Kadlec Petr 01:28:47 75,73 100,73 00:21:33
57. Janíková Barbara 01:29:05 75,47 100,47 00:21:51
58. Procházka Mirek 01:29:29 75,14 100,14 00:22:15
59. Lemfeld Petr 01:30:28 74,32 99,32 00:23:14
60. Švanda Miroslav 01:30:58 73,91 98,91 00:23:44
61. Svoboda Ladislav 01:34:07 71,44 96,44 00:26:53
62. Soukop Radek 01:34:55 70,83 95,83 00:27:41
63. Slovák František st. 01:35:24 70,48 95,48 00:28:10
64. Svobodová Petra 01:36:09 69,93 94,93 00:28:55
65. Jánová Petra 01:41:51 66,01 91,01 00:34:37
66. Pospíchal Marek 01:44:13 64,51 89,51 00:36:59
67. Trávníček Vladimír 01:45:51 63,52 88,52 00:38:37
68. Šubrtová Šárka 01:48:10 62,16 87,16 00:40:56
69. Závorka Lukáš 01:51:07 60,51 85,51 00:43:53
70. Hanslová Lenka 01:56:19 57,80 82,80 00:49:05
71. Humlíčková Jitka 01:57:28 57,24 82,24 00:50:14
72. Vábková Lenka 01:59:52 56,09 81,09 00:52:38
73. Sedláková Lucie 02:30:16 44,74 69,74 01:23:02
74. Škarka Libor DNF      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk