ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2020
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Short track 4. Běh na lyžích
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE

Ovál Žďár nad Sázavou, 3 kola, cca 1000 m

28.6.2020

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Topolovský Stanislav ml. 1:38,65 100,00 105,00 00:00,00
2. Papoušek Marek 1:38,94 99,71 104,71 00:00,29
3. Stuna Tomáš 1:44,98 93,97 98,97 00:06,33
4. Pařík Jan 1:47,44 91,82 96,82 00:08,79
5. Papoušková Marta 1:51,65 88,36 93,36 00:13,00
6. Marek Luděk 1:53,41 86,99 91,99 00:14,76
7. Vábek Jaroslav st. 1:54,04 86,50 91,50 00:15,39
8. Anděl Jakub 1:54,06 86,49 91,49 00:15,41
9. Mašek Daniel 1:54,16 86,41 91,41 00:15,51
10. Marečková Pavla 1:54,69 86,01 91,01 00:16,04
11. Klimeš Michal 1:57,42 84,01 89,01 00:18,77
12. Sedlák Lukaš 1:57,47 83,98 88,98 00:18,82
13. Všianský Martin 1:58,98 82,91 87,91 00:20,33
14. Jána Lubomír 1:59,48 82,57 87,57 00:20,83
15. Vábek Jiří 1:59,90 82,28 87,28 00:21,25
16. Jána Tomáš 2:00,36 81,96 86,96 00:21,71
17. Svoboda Ladislav 2:01,00 81,53 86,53 00:22,35
18. Janíková Barbara 2:02,34 80,64 85,64 00:23,69
19. Pospíchal Marek 2:05,22 78,78 83,78 00:26,57
20. Škarka Daniel 2:07,24 77,53 82,53 00:28,59
21. Černý František 2:07,91 77,12 82,12 00:29,26
22. Tomšík Ondřej 2:10,60 75,54 80,54 00:31,95
23. Škarka René 2:20,00 70,46 75,46 00:41,35
24. Vábková Lenka 2:26,13 67,51 72,51 00:47,48
25. Šubrtová Eliška 2:30,75 65,44 70,44 00:52,10
26. Anděl Marek 2:33,42 64,30 69,30 00:54,77
27. Trávníček Vladimír 2:34,59 63,81 68,81 00:55,94
28. Forst Vlastimil 2:35,69 63,36 68,36 00:57,04
29. Mašek Vojtěch 2:36,09 63,20 68,20 00:57,44
30. Konečná Světlana 2:38,03 62,42 67,42 00:59,38
31. Musilová Miroslava 2:40,62 61,42 66,42 01:01,97
32. Papoušková Lucie 2:41,94 60,92 65,92 01:03,29
33. Humlíčková Jitka 2:43,36 60,39 65,39 01:04,71
34. Šubrtová Šárka 2:46,90 59,11 64,11 01:08,25
35. Jánová Petra 2:47,09 59,04 64,04 01:08,44
36. Škarka Libor 2:47,35 58,95 63,95 01:08,70
37. Škarková Markéta 2:54,00 56,70 61,70 01:15,35
38. Forstová Veronika 2:56,90 55,77 60,77 01:18,25
39. Forst Matouš 3:17,42 49,97 54,97 01:38,77
40. Zolichová Viktorie 4:46,50 34,43 39,43 03:07,85
41. Zolichová Irena 5:12,81 31,54 36,54 03:34,16
42. Paříková Barbora 5:20,00 30,83 35,83 03:41,35
43. Zolichová Izabela 8:10,25 20,12 25,12 06:31,60
44. Paříková Tereza 11:58,11 13,74 18,74 10:19,46


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk