ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2020
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Short track 4. Běh na lyžích
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 38 km - 10 km)

9. 8. 2020

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Štafeta A 02:05:06 100,00 133,00 00:00:00
2. Štafeta B 02:05:09 99,96 132,96 00:00:03
3. Mičková Kateřina 02:06:35 98,83 131,83 00:01:29
4. Novák Matěj 02:07:28 98,14 131,14 00:02:22
5. Lištinský Ján 02:08:07 97,65 130,65 00:03:01
6. Páral Marek 02:08:34 97,30 130,30 00:03:28
7. Dlouhý Filip 02:08:54 97,05 130,05 00:03:48
8. Stuna Tomáš 02:13:07 93,98 126,98 00:08:01
9. Pech Michal 02:13:33 93,67 126,67 00:08:27
10. Štafeta C 02:14:01 93,35 126,35 00:08:55
11. Miláček Petr 02:16:23 91,73 124,73 00:11:17
12. Pařík Jan 02:17:28 91,00 124,00 00:12:22
13. Papoušek Marek 02:18:43 90,18 123,18 00:13:37
14. Sedlák Lukaš 02:19:00 90,00 123,00 00:13:54
15. Štafeta D 02:21:52 88,18 121,18 00:16:46
16. Bezchleba Petr 02:22:02 88,08 121,08 00:16:56
17. Štafeta E 02:23:56 86,92 119,92 00:18:50
18. Sedláček Roman 02:24:10 86,77 119,77 00:19:04
19. Winkelhofer Filip 02:24:21 86,66 119,66 00:19:15
20. Molva František 02:24:31 86,56 119,56 00:19:25
21. Matyáš Jan 02:24:38 86,49 119,49 00:19:32
22. Štafeta F 02:25:26 86,02 119,02 00:20:20
23. Štursa Radek 02:26:05 85,64 118,64 00:20:59
24. Štafeta G 02:26:27 85,42 118,42 00:21:21
25. Štafeta H 02:26:41 85,29 118,29 00:21:35
26. Polívka Luděk 02:27:08 85,02 118,02 00:22:02
27. Šenkýř Michal 02:29:15 83,82 116,82 00:24:09
28. Marečková Pavla 02:29:21 83,76 116,76 00:24:15
29. Škarka René 02:29:24 83,73 116,73 00:24:18
30. Kučera Petr 02:30:28 83,14 116,14 00:25:22
31. Svoboda Ladislav 02:30:42 83,01 116,01 00:25:36
32. Jána Tomáš 02:31:28 82,59 115,59 00:26:22
33. Borkovec Luděk 02:32:03 82,28 115,28 00:26:57
34. Štafeta I 02:33:13 81,65 114,65 00:28:07
35. Štafeta J 02:34:03 81,21 114,21 00:28:57
36. Hrubý Zdeněk 02:34:33 80,94 113,94 00:29:27
37. Pospíchal Marek 02:38:27 78,95 111,95 00:33:21
38. Všianský Martin 02:38:51 78,75 111,75 00:33:45
39. Škarka Daniel 02:39:16 78,55 111,55 00:34:10
40. Štafeta K 02:41:10 77,62 110,62 00:36:04
41. Sobotka Petr (1976) 02:42:09 77,15 110,15 00:37:03
42. Mašek Daniel 02:42:36 76,94 109,94 00:37:30
43. Vábek Jiří 02:43:36 76,47 109,47 00:38:30
44. Jánoška Lubomír 02:46:10 75,29 108,29 00:41:04
45. Kamenský Pavel 02:46:56 74,94 107,94 00:41:50
46. Mlejnková Petra 02:48:19 74,32 107,32 00:43:13
47. Závorka Vladimír 02:51:23 72,99 105,99 00:46:17
48. Šubrtová Eliška 02:52:22 72,58 105,58 00:47:16
49. Fišar Dalimil 02:52:52 72,37 105,37 00:47:46
50. Škarková Markéta 02:57:04 70,65 103,65 00:51:58
51. Kadlec Petr 02:57:53 70,33 103,33 00:52:47
52. Hrdina Milan 02:58:49 69,96 102,96 00:53:43
53. Ptáček Jindřich 03:00:34 69,28 102,28 00:55:28
54. Lemfeld Petr 03:03:13 68,28 101,28 00:58:07
55. Ciencala Jan ml. 03:03:31 68,17 101,17 00:58:25
56. Budínová Jana 03:04:13 67,91 100,91 00:59:07
57. Šimeček Tomáš st. 03:05:27 67,46 100,46 01:00:21
58. Svobodová Petra 03:18:50 62,92 95,92 01:13:44
59. Škarka Libor 03:28:15 60,07 93,07 01:23:09
60. Ležalová Petra 03:33:37 58,56 91,56 01:28:31
61. Vábek Jaroslav st. 03:39:43 56,94 89,94 01:34:37
62. Trávníček Vladimír 03:40:11 56,82 89,82 01:35:05
63. Pozdenkov Michael DNF      
64. Sobotka Martin DNF      
           
  Mičková Kateřina Štafeta A plavání 44,33  
  Mička Jan Štafeta A kolo 44,33  
  Humlíček Kryštof Štafeta A běh 44,33  
  Škrkal Otto Štafeta B plavání 44,32  
  Topolovský Stanislav ml. Štafeta B kolo 44,32  
  Chlubna Jan Štafeta B běh 44,32  
  Harvánek Pavel Štafeta C plavání 42,11  
  Buček Jan Štafeta C kolo 42,11  
  Imramovský Jiří Štafeta C běh 42,11  
  Kafka Šimon Štafeta D plavání 40,39  
  Kafka Radek Štafeta D kolo 40,39  
  Valenta Šimon Štafeta D běh 40,39  
  Šubrtová Šárka Štafeta E plavání 39,97  
  Hansl Milan Štafeta E kolo 39,97  
  Hanslová Lenka Štafeta E běh 39,97  
  Havlová Lucie Štafeta F plavání 39,67  
  Havlíková Michaela Štafeta F kolo 39,67  
  Zedník Vojtěch Štafeta F běh 39,67  
  Klimeš Michal Štafeta G plavání 39,47  
  Klimeš Michal Štafeta G kolo 39,47  
  Ryšavý David Štafeta G běh 39,47  
  Ciencala Jan st. Štafeta H plavání 39,43  
  Fuchs Jiří Štafeta H kolo 39,43  
  Paříková Pavla Štafeta H běh 39,43  
  Musilová Miroslava Štafeta I plavání 38,21  
  Nečas Ladislav Štafeta I kolo 38,21  
  Nečas Ladislav Štafeta I běh 38,21  
  Augustin Daniel Štafeta J plavání 38,07  
  Černý František Štafeta J kolo 38,07  
  Nový Petr Štafeta J běh 38,07  
  Stupka Václav Štafeta K plavání 36,87  
  Kudelová Barbora Štafeta K kolo 36,87  
  Marková Karolína Štafeta K běh 36,87  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk