ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2020
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Short track 4. Běh na lyžích
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - Medlovský rybník (cca 1,6 km)

12. 7. 2020

P Příjmení a jméno Čas Body Body s bonusem Odstup
1. Mičková Kateřina 00:20:42 100,00 120,00 00:00,00
2. Dlouhý Filip 00:23:36 87,71 107,71 02:54,00
3. Šubrtová Eliška 00:23:54 86,61 106,61 03:12,00
4. Páral Marek 00:26:31 78,06 98,06 05:49,00
5. Šubrtová Šárka 00:26:54 76,95 96,95 06:12,00
6. Stuna Tomáš 00:27:02 76,57 96,57 06:20,00
7. Papoušek Marek 00:29:09 71,01 91,01 08:27,00
8. Sedlák Lukaš 00:29:29 70,21 90,21 08:47,00
9. Polívka Martin 00:29:55 69,19 89,19 09:13,00
10. Pařík Jan 00:30:05 68,81 88,81 09:23,00
11. Polívková Kateřina 00:30:07 68,73 88,73 09:25,00
12. Sobotka Petr (1976) 00:30:22 68,17 88,17 09:40,00
13. Mašek Daniel 00:30:27 67,98 87,98 09:45,00
14. Jána Lubomír 00:30:38 67,57 87,57 09:56,00
15. Marečková Pavla 00:31:02 66,70 86,70 10:20,00
16. Sobotka Martin 00:32:08 64,42 84,42 11:26,00
17. Škarka René 00:32:09 64,39 84,39 11:27,00
18. Škarková Markéta 00:32:10 64,35 84,35 11:28,00
19. Škarka Daniel 00:34:00 60,88 80,88 13:18,00
20. Svoboda Ladislav 00:34:08 60,64 80,64 13:26,00
21. Jána Tomáš 00:34:16 60,41 80,41 13:34,00
22. Musilová Miroslava 00:34:18 60,35 80,35 13:36,00
23. Hrubý Zdeněk 00:35:36 58,15 78,15 14:54,00
24. Šubrtová Lucie 00:36:03 57,42 77,42 15:21,00
25. Jánová Petra 00:36:11 57,21 77,21 15:29,00
26. Hansl Matěj 00:36:18 57,02 77,02 15:36,00
27. Hansl Milan 00:36:19 57,00 77,00 15:37,00
28. Závorka Vladimír 00:36:34 56,61 76,61 15:52,00
29. Štursa Radek 00:36:50 56,20 76,20 16:08,00
30. Humlíčková Jitka 00:37:40 54,96 74,96 16:58,00
31. Vábek Jiří 00:39:20 52,63 72,63 18:38,00
32. Škarka Libor 00:40:13 51,47 71,47 19:31,00
33. Svobodová Petra 00:41:10 50,28 70,28 20:28,00
34. Ležalová Petra 00:43:59 47,06 67,06 23:17,00
35. Hanslová Lenka 00:44:22 46,66 66,66 23:40,00
36. Klimeš Michal 00:44:26 46,59 66,59 23:44,00
37. Peřina David 00:46:11 44,82 64,82 25:29,00
38. Lemfeld Petr 00:47:33 43,53 63,53 26:51,00
39. Trávníček Vladimír 00:57:22 36,08 56,08 36:40,00
40. Vábek Jaroslav st. 01:02:38 33,05 53,05 41:56,00
41. Licková Eliška DNF      
42. Licková Kristýna DNF      
43. Svatošová Viktorie DNF      
44. Pospíchal Marek DNF      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk